Firmast

Oleme pabertoodete tootjad aastast 1996. Põhilise osa meie toodangust moodustavad kalendermärkmikud, seinakalendrid ja koolipäevikud ning-märkmikud, kuid teeme ka joonistusplokke, spiraalkaustikuid, vihikuid, värvilise paberi komplekte ja paljusid teisi pabertooteid. Lisaks standardtoodangule valmistame trükiseid ka eritellimusel. 22 aastane kogemus on andnud meile oskused ja meie klientidele kindluse, et meie tooted on kvaliteetsed. Rakendame oma töös kõrgeimaid kvaliteedi standardeid ja moodsaid tehnoloogiaid, et toode, mis meie majast väljub, oleks hea. Ja eriti tähtis on meile, et sellega oleksid rahul nende kasutajad.

Sulemees on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte ja meie tooted on valmistatud Eestis. Ostes meie asju, annate tööd nendele 30-le tublile inimesele, kes meie juures töötavad. Ja muidugi toetate sellega ka Eestit.

Lisaks oma toodetele pakume laia valikut kooli- ja kontoritarbeid teistelt tootjatelt. Vaata meie tootevalikut meie e-poes.

Sulemees - sinu igapäevane kaaslane!


Ettevõtluse arendamise sihtasutus on andnud jaatava vastuse Sulemees OÜ taotlusele järgmise toetusmeetme raames:

Perioodil 05.07.2016.a. kuni 30.09.2016.a. viidi Euroopa Regionaalarengu Fondi kaasrahastamisel läbi projekt EU50605 „Tehnilise ülesande koostamine Sulemees OÜ tootmisjuhtimise süsteemi arendamiseks“. Projekt sai tuge EASi innovatsiooniosaku toetuse meetmest.

Toetuse summaks on 3960 eurot, mida rahastas Euroopa Liidu Regionaalarengu Ford.
Täname Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus antud usalduse eest ning kasutame toetusi Sulemees OÜ arengu plaanide elluviimisel paremal viisil.